uszwagra.com.pl

Blog ogólnotematyczny – dom, lifestyle i praca

wkładki do stanika
Zakupy

Jak wybrać odpowiednie wkładki do stanika?

Pięknie wyeksponowany i podtrzymany biust to marzenie wielu kobiet. W tym celu najczęściej zakładamy dedykowane biustonosze, których głównym celem jest podniesienie biustu, a także nadanie mu odpowiedniego kształtu. Często jednak okazuje się, że sam biustonosz to za mało, dlatego sięgamy po specjalistyczne wkładki do stanika. Jakie wkładki do stanika warto wybierać?

Silikonowe czy materiałowe?

Wkładki do staników najczęściej dzielą się na silikonowe bądź materiałowe. Cel ich stosowania jest jeden, a mianowicie dedykowane są one kobietom, które chciałyby podnieść swój biust oraz uczynić go optycznie pełniejszym. Silikonowe wkładki do staników zwykle idealnie dopasowują się do ciała, a co więcej potrafią przyssać się do skóry. Doskonale sprawdzą się szczególnie do wieczorowych kreacji, a także do bluzek czy sukienek z głębokimi dekoltami. Zakładając je, nie ryzykujemy, że staną się widoczne pod wpływem ruchu, bowiem będą przez cały czas przylegać do skóry. Materiałowe wkładki do stanika polecane są zaś kobietom, które cenią sobie delikatność. Materiał nie podrażnia skóry, a co więcej często wkładki te występują w formie miseczek, które obejmują całą pierś. Materiałowe wkładki do stanika świetnie sprawdzą się na przykład w przypadku strojów kąpielowych, w których wkładki silikonowe nie mają racji bytu. Dedykowane są również kobietom ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż zarówno wkładki silikonowe, jak i materiałowe, mogą optycznie powiększać biust. Chętnie korzystają z nich przede wszystkim kobiety, które nie zostały zbyt hojnie obdarzone przez naturę. 

Wkładki do karmienia

Na rynku dostępne są również wkładki do stanika dedykowane matkom karmiącym. Doskonale chłoną one nadmiar pokarmu, który często wydobywa się z piersi w sposób niekontrolowany, szczególnie na początku laktacji. Wkładki do stanika laktacyjne są wielorazowego użytku – wystarczy tylko je wyprać. Co więcej, są one niezwykle delikatne dla obolałych po porodzie piersi, które muszą również przystosować się w karmienia. Wkładki do stanika dla karmiących można umieszczać w dedykowanych biustonoszach dla matek, które najczęściej posiadają na nie specjalne kieszonki.

Gdzie kupić wkładki do stanika?

Wkładki do stanika możemy kupić przede wszystkim w sklepach z bielizną. Szeroki ich wybór znajdziemy w sklepie internetowym, który oferuje różne rodzaje wkładek, w zależności od preferencji i potrzeb konkretnej kobiety. Warto pamiętać, że nie tylko powiększają one optycznie biust, ale również doskonale go modelują.